top of page

Eğitimin İçindekiler

Bu eğitim seti sayesinde günlük 400-500TL'yi çok kolay bir şekilde kazanabilirsin tabi bunlar zamanla olacak. Sabretmen lazım. Önce sermaye toplamak için çok güzel bir yöntem var. Bu yöntemi uygulayarak günde 200-300 kazanacaksınız. Parayı dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz fakat benim önerim biraz biriktirin çünkü sadece 4 tane kolay para kazanma yöntemi var ve bunlardan sadece 2 tanesi sermaye gerektirmiyor. Parayı katlamak için sermaye gerektirmeyenlerden para kazanıp sermaye gerektiren yöntemlere girişeceğiz. Bu sayede çok daha fazla para kazanacaksınız. Yardım gerekli olursa sağ alttaki sohbet kısmından istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz. 

01

Spotify Yöntemi

spotify.png

Bu yöntem fazla sermaye gerektirmiyor. Özet geçmek gerekirse Spotify bir şarkı uygulaması ve şarkıcılara dinlenme başına çok fazla para veriyor. Bunu kullanarak Spotify'a en ucuz şekilde kendi şarkınızı yüklemenizi ve en ucuz şekilde bot basmasını anlatıyorum. Sesinizin güzel olmasına gerek yok. Saçma bir şarkı yapıp göndereceğiz ve bu şarkıya bot basıp para kazanacağız. Çok detaylı şekilde anlatıyorum setin içinde. Örnek olarak sadece

bizde olan bir web sitede Spotify 1000 dinlenme botu 8TL ve Spotify'ın 1000 dinlenmeye ödediği para 68TL bu sayede sınırsız gelir elde edeceğiz.

02

Natro Miners Yöntemi

Bu yöntem sayesinde direkt olarak 10$ kazanıp. Pasif gelir elde edebiliyorsunuz. 10 Dolar kazanmak için sermaye gerekmiyor fakat pasif gelir için sermaye gerekiyor. Yani siz evinizde oturacaksınız Natro ise size para getirecek otomatik olarak. Eğitimde her şeyi detaylıca anlattım.

natro miners.png
Ekran Görüntüsü (6).png

03

Valorant Skin Changer

Bu Skin Changer sayesinde Valorant hesabımıza bedava skin alıyoruz. Yapmamız gereken yeni bir Valorant hesabı açmak ve skin changer sayesinde bedava skin alıp hesabı satıyoruz. Hesabı alan kişi sonrasında hesapta hiç bir şey olmadığını fark edecek ama para çoktan bize geliş olacak. Sermaye gerektirmez

04

Sermayesiz EN İYİ Yöntem

Bu yöntemde İnstagram ve Snapchat uzerinden fake bir kız hesabı açacağız ve abaza kişiler hedef alacağız ve onlardan harçlık isteyeceğiz. Her şeyi detaylı şekilde anlattım; Abaza kişi bulma, Ödeme alma ve daha fazlası... Günlük 200TL Kazanmanız çok kolay!

Modern Bir Kubbenin İçi
bottom of page